Login/Registration

User
Абонемент

Розклад

The Barefoot Emperor / Босий імператор

Пітер Бросенс, Джессіка Вудворт / Belgium, Bulgaria, Croatia, Netherlands / 2019, 98'

Hogar / Материнство

Маура Дельперо / Argentina, Italy / 2019, 91'

Атлантида / Атлантида

Валентин Васянович / Ukraine / 2019, 108'

À l'abordage! / На абордаж!

Ґійом Брак / France / 2020, 95'

Adoration / Обожнювання

Фабріс дю Вельс / Belgium, France / 2019, 98'

Das Freiwillige Jahr / Волонтерський рік

Ульріх Колер , Геннер Вінкле / Germany / 2020, 86

Sluzobnici / Служителі

Іван Остроховський / Czech Republic, Ireland, Romania, Slovakia / 2020, 80'

Dinner in America / Вечеря в Америці

Адам Ремейер / United States / 2020, 106'

Un divan à Tunis / Арабська туга

Манель Лабіді / France, Tunisia / 2019, 88'

Drakulics Elvtárs / Товариш Дракуліч

Марк Боджар / Hungary / 2019, 95'

Nematoma / Невидимий

Іґнас Йонінас / Latvia, Lithuania, Spain, Ukraine / 2019, 108'

Satamoto Fel Eshreen / Ти помреш у двадцять

Амджаж Абу-Алала / Egypt, France, Germany, Norway, Qatar, Sudan / 2019, 105'

Бєс / Бєс

Єгор Трояновський / Ukraine / 2020, 87'

Віктор_Робот / Віктор_Робот

Анатолій Лавренишин / Ukraine / 2020, 75'

Totul nu va fi bine / Не все буде добре

Адріан Пірву , Олена Максьом / Romania, Ukraine / 2020, 82'

A Family / Родина

Джейден Стівенс / Australia, Ukraine / 2019, 132'

Поміж кадрами / Поміж кадрами

Анастасія Тиха / Ukraine / 2020, 92'

Мій милий дім / Мій милий дім

Сергій Сторожев / Ukraine / 2020, 80'

The Prophet and the Space Aliens / Пророк і прибульці

Йоав Шамір / Austria, Israel / 2020, 86'

La terre de Gevar / Земля Ґеварa

Кутайба Баргамджі / France, Qatar / 2020, 75'

The Pageant / Конкурс краси

Ейтан Іпекер / France, Germany, Israel, Turkey / 2020, 82'

Chci tě jestli to dokažeš / Хочу тебе, якщо наважишся

Даґмар Смржова / Czech Republic / 2019, 84'

Las hermanas de Rocinante / Сестри Росінанта

Александра Кауфманн / Germany, Switzerland / 2020, 82'

Sommerkrieg / Воєнні канікули

Моріц Шульц / Germany, Ukraine / 2019, 79'

Orkesterin edessä / Перед оркестром

Анна-Карін Ґренрос / Finland / 2020, 74'

Io sono il Sole / Я - сонце

Іларія Ґамбареллі / France, Spain / 2020, 82'

Der Golem, wie er in die Welt kam / Голем: як він прийшов у світ

Пауль Вегенер, Карл Бьозе / Germany / 1920, 76'

La virgen de agosto / Серпнева діва

Хонас Труеба / Spain / 2019, 125'

Martin Eden / Мартін Іден

П'єтро Марчелло / France, Germany, Italy / 2019, 129'

L'extraordinaire voyage de Marona / Фантастична казка Марони

Анка Даміан / Belgium, France, Romania / 2019, 92'

Ivana cea Groaznică / Івана Грізна

Івана Младеновіч / Serbia and Montenegro / 2019, 86'

It Must Be Heaven / Мабуть, це рай

Еліа Сулейман / Canada, France, Germany, Palestinian Territory, Occupied, Qatar, Turkey / 2019, 97'

143 rue du désert / Вулиця Пустельна, 143

Хассен Ферхані / Algeria, France, Qatar / 2019, 100'

Malmkrog / Мальмкроґ

Крісті Пую / Bosnia and Herzegovina, Macedonia, the Former Yugoslav Republic of, Romania, Serbia and Montenegro, Sweden, Switzerland / 2020, 200'

Welcome to Chechnya / Ласкаво просимо до Чечні

Девід Франс / United States / 2020, 107'

Pelikanblut / Кров пелікана

Катрін Ґеббе / Bulgaria, Germany / 2019, 121

Omar ve biz / Омар і ми

Марина Ер Горбач, Мехмет Багадир Ер / Turkey / 2019, 104'

Les misérables / Знедолені

Ладж Лі / France / 2019, 102'

Madre / Мати

Родріґо Сороґоєн / France, Spain / 2019, 129'

Yalda / Ялда

Массуд Бакші / France, Germany, Iran, Islamic Republic of, Lebanon, Luxembourg, Switzerland / 2019, 89'

Um animal amarelo / Жовта тварина

Феліпе Браґанса / Brazil, Mozambique, Portugal / 2020, 115’

Eynaim sheli / Любовна трилогія: Скутий

Ярон Шані / Germany, Israel / 2019, 112’

Άλυθ / Сплетіння

Мінос Ніколакакіс / Greece, United Kingdom / 2019, 89’

Izaokas / Ісаак

Юрґіс Матулявічюс / Lithuania / 2020, 84’

Leyd’a / Любовна трилогія: Перероджена

Ярон Шані / Germany, Israel / 2019, 108’

Space Dogs / Космічні пси

Ельза Кремзер, Левін Петер / Austria, Germany / 2019, 91’

Erom / Любовна трилогія: Оголена

Ярон Шані / Germany, Israel / 2018, 119’

Tlamess / Тламес

Ала Еддін Слім / France, Tunisia / 2019, 120’

The Trouble with Being Born / Тягар бути народженим

Зандра Вольнер / Austria, Germany / 2020, 94’

Douze mille / Дванадцять тисяч

Надеж Требаль / France / 2019, 111’

Человек К / Людина К

Сергій Рахманін / Ukraine / 1992, 86'

Дорога в парадиз / Дорога в парадиз

Юрій Белянський / Ukraine / 1991, 88'

Пустыня / Пустеля

Михайло Кац / Afghanistan / 1991, 128'

Лавка "Рубинчик и..." / Крамниця "Рубінчик і..."

Юрій Садомський / Ukraine / 1992, 77'

Olivia / Олівія

Жаклін Одрі / France / 1951, 95'

The Ocean Waif / Віднесена приливом

Аліс Ґі-Бланше / United States / 1916, 39'

The Perfect Candidate / Ідеальна кандидатка

Хаіфа Аль Мансур / Germany, Saudi Arabia / 2019, 101'

Жінці про жінку / Жінці про жінку

Ївга (Євгенія) Григорович / Ukraine / 1930, 37'

La Cigarette / Сигарета

Жермен Дюлак / France / 1919, 50'

En kärlekshistoria / Шведська історія кохання

Рой Андерссон / Sweden / 1970, 115'

Om det oändliga / Про нескінченність

Рой Андерссон / Sweden / 2019, 78'

Kubrick by Kubrick / Кубрик про Кубрика

Ґреґорі Монро / France / 2020, 73'

Номери / Номери

Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв / Poland, Ukraine / 2019, 102'

Friheden / За і проти

Тор Бйорн Кребс, Міккель Серуп / Denmark / 2018, 2x60’

Rats / Щури

Віктор Тауш / Czech Republic / 2020, 2x70’

Сага / Сага

Дмитро Лактіонов / Ukraine / 2020, 2x46’

Reetur / Зрадник

Андрес Анвельт, Ерґо Кульд / Estonia / 2019, 2x58’

Death of Nintendo / Смерть Нінтендо

Рея Мартін / Philippines, United States / 2020, 99’

Los Bando / Лос Бандо

Крістіан Лу / Norway, Sweden / 2018, 94’

Strike! / Гол!

Тревор Гарді / United Kingdom / 2019, 99’

Le voyage du prince / Подорож принца

Жан-Франсуа Лаґйоні, Ксав’є Пікар / France, Luxembourg / 2019, 77’

Szarlatan / Шарлатан

Аґнєжка Голланд / Czech Republic, Ireland, Poland, Slovakia / 2020, 118'